با حضور وزیر ورزش و جوانان؛

ورزشگاه فوتبال رسالت(دیهیم) تهران بعد از 10 سال به بهره برداری رسید

تهران - ایرنا - ورزشگاه رسالت(دیهیم) تهران پس از 10 سال وقفه با اعتباری معادل 3 میلیارد تومان بازسازی و امروز(چهارشنبه) طی مراسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران در حاشیه آیین بهره برداری از این مجموعه ورزشی(استادیوم چمن مصنوعی) به خبرنگار ایرنا گفت: این ورزشگاه چمن فوتبال با ظرفیت هزار تماشاچی بعد از 10 سال وقفه، بازسازی و آماده استفاده شده است.
علی ایلکا افزود: با بازسازی و بهره برداری از استادیوم یک هزار نفری با چمن مصنوعی رسالت، شرایط مناسب برای انجام برنامه های استعدادیابی در منطقه شرق تهران فراهم شده است.
وی اظهار کرد: عملیات بازسازی این مجموعه ورزشی در حاشیه اتوبان امام علی(ع) تهران از 10سال پیش آغاز شده که در نهایت امروز با با همکاری شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، شهرداری منطقه هشت و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و صرف 3 میلیارد رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران گفت: این مجموعه ورزشی با داشتن پروژکتورهای نور استاندارد، رختکن مجزا، سرویس بهداشتی، اتاق داوران و بازیکنان و سکوی مجهز تماشاگران می تواند میزبان مسابقات لیگ فوتبال در استان تهران باشد.
به گزارش ایرنا، آئین بهره برداری از ورزشگاه فوتبال رسالت، عصر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و جمعی از مسئولان و ورزشکاران تهران برگزار شد.
خبرنگار: امین کمالی فر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7247// 1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال