عباس جدیدی: هنرمندی که نمی تواند دو تا شاخ بز را از هم جدا کند، چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهد؟

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود، گفت: شما که ادعا می کنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می کنی؟

به گزارش ایرنا، جدیدی همچنین از اظهارات رضا پهلوی در خصوص حادثه پلاسکو و اینکه فرزند شاه سابق ایران، آتش نشانان شهید را با عنوان «هلاکت» خطاب کرده انتقاد کرد و گفت: ما به پلیدی نیت اینها واقف هستیم.
وی همچنین با اشاره به اظهارات نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد حادثه پلاسکو و ادعای رفاقتش با ملت ایران، گفت: ما با دولتی که کودک می کشد، رفاقتی نداریم.
وی همچنین خواستار ارائه گزارش تک تک اعضای شورای شهر در مورد عملکرد و کارنامه چهارساله شان شد و گفت: مردم از ما پاسخ می خواهند و باید از عملکرد ما آگاه باشند.
جدیدی در ادامه تذکر خود خطاب به رییس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورا باید گزارش عملکرد چهارساله خود را به مردم ارایه دهند.
وی افزود: اعضای شورا باید خاضعانه به مردم بگویند که در این چهار سال چه کردند.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید رو به جلو فرار کنیم افزود: برخی اعضا باید در خصوص مجوزهایی که برای خویشان و نزدیکان خود گرفته اند به مردم توضیح دهند.
خبرنگار: یحیی معماری - انتشاردهنده: محمد آجورلو
تهرام/6539//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال