مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در تهران برگزار شد

تهران-ایرنا-مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان تهران از برگزاری مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

حمیدرضا خانپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از مسابقات از امروز آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 143 نفر از نخبگان و استعدادهای برتر مهارتی استان تهران حضور دارند، گفت: یکصد و هشت مرد و 35 زن در 27رشته مهارتی با یکدیگر رقابت می کنند.
خانپور تراش و فرز cnc، نقاشی خودرو، صافکاری خودرو، فناوری اتومبیل، گل آرایی، کار با صفحات فلزی، کاشیکاری و آجرچینی را از جمله مهمترین رشته های مهارتی و رقابتی مرحله استانی شانزدهمین مسابقات ملی مهارت برشمرد.
مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان تهران گفت: استعدادهای برتر مهارتی در مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته های لوله کشی و گرمایشی، طراحی مهندسی مکانیک، طراحی فضای سبز، جواهرسازی، آشپزی و قنادی، رباتیک، الکترونیک و ساخت و تولید نیز با یکدیگر رقابت می کنند.
وی با بیان اینکه اسامی نفرات برتر مرحله استانی هفته آینده اعلام خواهد شد گفت:در هر رشته یک نفر به عنوان نفر برتر از سوی داوران انتخاب و به اردوی آمادگی مسابقات ملی مهارت اعزام می شود.
مسابقات ملی مهارت آبان ماه سال جاری با حضور نفرات برتر رشته های مهارتی از سراسر کشور برگزار می شود.
تهرام/7245//7244

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال