بانوان نخبه در رشته اتومکانیک شناسایی و بکارگیری می شوند

تهران - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت امدادخودرو آفتاب شهر طلایی و این اداره کل، بانوان نخبه در رشته اتومکانیک شناسایی و بکارگیری می شوند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور با تاکید بر ضرورت آرامش و امنیت روانی خانواده هایی که خودروی آنها دچار سانحه و خرابی شده، افزود: ارائه خدمات امدادی توسط زوج خدمت رسان امداد، از طرح های ویژه ارائه خدمت به خانواده ها است.
وی هم افزایی در استفاده از توانمندی و امکانات در ارتقای سطح دانش فنی و مهارتی نیروهای جوان امداد را از اهداف انعقاد این تفاهم نامه برشمرد و اظهار کرد: بررسی و تایید استانداردهای آموزشی و سرفصل های ارائه شده، اجرای دوره های آموزشی و ارتقای مهارت حرفه ای مریبان و کارشناسان طرفین، نظارت بر برگزاری آزمون و صدور گواهینامه مهارت پس از قبولی در آزمون از تعهدات این مجموعه است.
خانپور گفت: در این تفاهم نامه مقرر شده همکاری در زمینه تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، اجرای دوره های تخصصی، همکاری در اجرای دوره های آموزشی، ثبت دوره های آموزشی، ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهره برداری از امکانات آموزشی، پژوهشی شرکت، از قبیل تجهیزات، خدمات خودرویی و نمایشگاه های تخصصی از سوی شرکت امدادخودرو سراسری آفتاب شهر طلایی انجام می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ادامه داد: بانوان علاقمندان به آموزش اتومکانیک می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شماره 4 پروین اعتصامی در محل یافت آباد با گذراندن دوره های تخصصی اتومکانیک به عرصه زوج خدمت رسان امداد خودرو وارد شوند.
بر اساس این گزارش افشین داداش زاده رییس هیات مدیره شرکت امدادخودرو آفتاب شهر طلایی نیز با اشاره به خلاء آموزش مهارتی در صنعت خودرو افزود: ارائه آموزش های مهارتی امداد خودرو باید در راستای تحقق شعار مشتری مداری و تکریم مشتریان با به روز رسانی و بکارگیری مستمر سیستم ها و روش های نوین در ارائه خدمات هرچه بهتر به مصرف کنندگان انجام شود.
وی گفت: توسعه آموزش و پژوهش در صنعت نوپای امداد خودرو، هویت بخشی به امدادگران و تعمیرکاران، پاسخگویی به نیاز مشترکان، ارائه خدمات ویژه به بانوان نظیر تعویض لاستیک خودرو، خدمات امدادی توسط زوج خدمت رسان از اهداف انعقاد این تفاهم نامه است و موسسات و واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و مردم می توانند با مراجعه به دفاتر امداد خودرو آفتاب شهر طلایی کارت اشتراک دریافت کنند.
بر اساس این گزارش این تفاهم نامه در 6 ماده و با اعتبار دو ساله منعقد شده و از یازدهم خرداد ماه سال جاری اجرایی شده است.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال