مسابقات بازی رایانه ای «پروانه، میراث نگهبانان نور» برگزار می شود

تهران-ایرنا- فرهنگسرای فناوری اطلاعات به مناسبت دهه فجر مسابقات بازی رایانه ای «پروانه، میراث نگهبانان نور» (ویژه دانش آموزان) را برگزار می کند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، بازی رایانه ای «پروانه، میراث نگهبانان نور» از معدود تولیدات داخلی است که در سطح استانداردهای بین المللی تولید شده و مخاطبان غیرایرانی را به عنوان بازار هدف در نظر گرفته است.
این بازی گریزی است به سرگذشت اهالی گیتیما. نوجوانی به نام «فادیا» متوجه تغییری عجیب در شهر خود «ناریا» می شود. این تغییر تهدیدی خواهد بود برای همه گیتیما. موجوداتی عجیب سراسر ناریا را تسخیر و بنا بر تخریب آن گذاشته اند. فادیا تمام توان خود را به کار می بندد تا جلوی پیشرفت آنها را بگیرد اما چیزی که از حضور این مهمانان ناخوانده مهمتر است علت حضور آنهاست. چه چیز باعث به وجود آمدن این موجودات شده است؟...
بازی رایانه ای «پروانه، میراث نگهبانان نور» به عنوان بازی سال ایران در جشنواره بازی های رایانه ای 1393 تهران شناخته شد و هفت غزال زرین را از آن خود کرد.
مسابقات بازی رایانه ای «پروانه، میراث نگهبانان نور» در راستای معرفی محصولات فرهنگی جدید و حمایت از ساخت و توسعه بازی های ملی رایانه ای از 14تا 16 بهمن ماه ساعت 14 در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این مسابقات می توانند به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر جنوبی و جمهوری مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.
تهرام/7245/1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال