همایش راهبری ومدیریت فناوری با رویکرد ممیزی اطلاعات برگزار می شود

تهران - ایرنا - رییس سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران گفت: 'سومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات' با رویکرد ممیزی فناوری اطلاعات توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برگزار می شود.

ناصرعلی سعادت، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در مسیر برگزاری دو دوره موفق و مداوم سلسله همایش های راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، سومین دوره این همایش را روز چهارشنبه 17 دی ماه امسال در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) برگزار می کند.
وی با اشاره به اینکه در این دوره بر 'ممیزی فناوری اطلاعات' (IT Audit) تمرکز شده، اظهار کرد: همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات در دو دوره گذشته به موضوعات 'راهبری سازمانی IT' و 'آموزش و آگاهی کارفرمایان فناوری اطلاعات' پرداخته است.
سعادت در تشریح برنامه ها و اهداف برگزاری این همایش گفت: سازمان در تلاش است تا زمینه توسعه صنعت ICT در کشور فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه کشور در آغاز راه مدیریت فناوری اطلاعات است گفت: استانداردهای راهبری و مدیریت ICT در بسیاری از کشورهای تبیین و اجرایی شده در حالیکه در ایران آغاز راه مدیریت فناوری اطلاعات گام برداشته شده است.
وی افزود: با برگزاری این همایش، فضایی برای متخصصان، مدیران و دانشجویان
ایجاد می شود تا با چالش های مدیریت فناوری اطلاعات و استانداردهای روز دنیا آشنا شوند.
سعادت در مورد هدف از برگزاری این همایش گفت: سازمان به دنبال این است که این همایش بتواند با اطلاع رسانی و آگاهی، رشد اشتغال زایی و درآمدزایی در صنعت فناوری کشور را افزایش دهد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران تصریح کرد: هیات مدیره سازمان با تشکیل دبیرخانه دائم برگزاری همایش ها و نمایشگاه های IT مصمم است تا هر یک از همایش ها و نمایشگاه های تخصصی فناوری اطلاعات با سازوکار و ساختاری استاندارد برگزار شود.
تهرام/1699/1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال