مسابقات فرهنگی ورزشی جام 'امید و احسان' در سرای احسان برگزار می شود

شهر ری - ایرنا - دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی تحت عنوان جام 'امید و احسان'، دوشنبه 19 آبان ماه در سرای احسان واقع در روستای دوتویه قلعه نو چمن از توابع شهرستان ری برگزار می شود.

مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی سرای احسان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: موسسه به منظور توانمندسازی و و ایجاد انگیزه و ارتقا روحیه بیماران روانی قصد دارد با مشارکت هیات تکواندو استان تهران و همکاری سرای احسان کهریزک، دومین دوره مسابقات ویژه مددجویان این سرا را در مرکزنگهداری و توانمندسازی بیماران روانی مزمن ، برگزار کند.
علیرضا طاهری با بیان اینکه در برگزاری این مراسم جمعی از خیرین نیز مشارکت دارند ، افزود: هیات ورزشی رزمی ، قهرمانان و مدال آوران آسیا و جهان از تیم ملی تکواندو استان تهران به همراه تعدادی از هنرمندان سینما و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم حضور خواهند داشت.
طاهری گفت: در این دوره از رقابت ها مددجویان در رشته های دارت ، فوتبال سالنی ، پرتاب توپ ، فوتبال دستی ، طناب کشی، دوی امدادی ، دوی سرعت ، تنیس روی میز ، شطرنج ، با یکدیگر به رقابت می پردازند.
مدیرعامل موسسه سرای احسان گفت: این رقابتها فردا دوشنبه از ساعت 9 تا 12 در محل سرای احسان واقع در جاده قدیم قم، کهریزک، روستای دوتویه بعد از روستای قلعه نوچمن برگزار می شود و در پایان این رقابت ها به نفرات برتر حکم قهرمانی ، مدال و هدایایی به رسم یادبود اهداء می شود.
1417/1194/1724

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال