هیأت های مذهبی با نمایشگاه عطر سیب به استقبال محرم می روند

تهران بزرگ- ایرنا- بیش از یک دهه است که پیش از فرارسیدن ماه سوگواری ابا عبداله الحسین (ع)، هیأت های مذهبی و مردم با حضور پرشور در نمایشگاه عطر سیب به استقبال محرم می روند.

به گزارش ایرنا، مدیر نمایشگاه عطر سیب در این باره گفت: امسال نمایشگاه عطر سیب کار خود را از بیست و پنجم مهر (یک روز قبل از برگزاری آیین افتتاحیه) آغاز کرده و تا سوم آبان به فعالیت خود ادامه می دهد.
عبادالله رمضانی افزود: برای اولین بار در سال جاری بخش فرهنگی نمایشگاه با گستردگی ویژه حضور پیاده کرده است.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه علاوه بر بخش فرهنگی، تمامی تجهیزات مورد نیاز هیات های مذهبی از وسایل آشپزخانه ای تا مواد غذایی، لوازم صوتی و روشنایی در 9 سالن به نمایش گذاشته شده است.
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قیمت محصولات عرضه شده در دوازدهیمن نمایشگاه عطر سیب 15 تا 40 درصد از قیمت های بازار پایین تر است.
وی از نشست های معرفتی، برگزاری زیارت عاشورا به صورت روزانه، اجرای تعزیه و توزیع نسخه هایی از نشریه روزانه ای که برای دهه اول محرم طراحی شده را به عنوان بخشی از برنامه های فرهنگی نمایشگاه نام برد.
رمضانی تصریح کرد: پذیرش این نمایشگاه از ساعت 9 صبح تا ساعت 16 است و بازدیدکنندگان می توانند تا ساعت 19 از نمایشگاه دیدن کنند.
مدیر نمایشگاه عطر سیب یادآور شد: سال جاری اعتبارات هیأت های مذهبی در نمایشگاه عطر سیب 20 درصد افزایش یافته است.
وی همچنین گفت: علاوه بر اطلاع رسانی از طریق تلویزیون برای تنظیم بازدید از نمایشگاه، به صورت روزانه به هیات های مذهبی پیامک ارسال می شود.
مدیر فروش یکی از غرفه های نمایشگاه نیز سطح برگزاری نمایشگاه را نسبت به سال های قبل بالاتر دانست و گفت: خوشخبتانه امسال شاهد برگزاری نمایشگاه در سطح بالاتری بودیم به گونه ای که تنوع محصولات بسیار بیشتر و قیمت ها پایین تر و کارشناسی تر است.
سعید رحمانی که برای چهارمین سال متوالی به صورت مستقیم در نمایشگاه عطر سیب شرکت می کند، خاطرنشان کرد: امسال نظم نمایشگاه و سیستم راه اندازی آن بسیار دقیق تر از سال های گذشته است.
وی تبلیغات و اطلاع رسانی را به عنوان موضوعی که نیازمند توجه بیشتری است مطرح و بیان کرد: بسیاری از مراجعان با وجود آنکه محل سکونتشان تنها چند خیابان با بوستان ولایت فاصله دارد از برگزاری چنین نمایشگاهی اطلاع نداشتند.
آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب بیست و ششم مهر برگزار شد و این نمایشگاه تا سوم آبان برپاست.
تهرام564/9350

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال