همایش جهاد فرهنگی و لزوم مقابله با فتنه بی حیایی در تهران برگزار شد

تهران بزرگ – ایرنا – جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت دومین همایش خود را با موضوع «جهاد فرهنگی و لزوم مقابله با فتنه بی حیایی در سطح جامعه» عصر چهارشنبه در تهران برگزار کرد.

به گزارش ایرنا، این همایش در راستای تحقق فرهنگ سازی عزم ملی و مدیریت جهادی با کمک سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با حضور جمعی از مسوولان، دانشجویان و بسیجیان در مجموعه فرهنگی ورزشی سیدالشهدای تهران برگزار شد.
ˈعلی اکبر رائفی پورˈ استاد دانشگاه امام صادق (ع) تهران در این مراسم برلزوم نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: با نهادینه شدن این فریضه زمینه گسترش ناهنجاری ها در جامعه فراهم می شود.
وی با اشاره به اینکه دشمنان در صدد هستند تا معیارها و ارزش های دینی را در جامعه کم رنگ کنند، گفت: متولیان امر باید تدابیر لازم را برای مقابله با هجمه های دشمنان بی اندیشند.
رائفی پور اظهار کرد: بی عفتی و پرده دری شاخص های زندگی حیوانی و شیطانی است .
وی با اشاره به اینکه شاعران و فرهیختگان انعکاس عقل جمعی جامعه هستند، افزود: شعرا و خوانندگان در برخی از شعرهای خود از مطالب سخیف، زننده و نامناسب استفاده می کنند که با فرهنگ اسلامی منافات دارد.
این استاد دانشگاه امام صادق(ع) به توجه و توصیه اکید اسلام به علم و عقل، گفت: اسلام بیشترین توجه را به این موضوعات دارد و آیات و احادیت ائمه معصومین(ع) نیز بیانگر این موارد است.
«شهناز فیروزی» همسر شهید امر به معروف مسعود مددخانی نیز در این مراسم گفت: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر مظلوم و مهجور مانده است و مورد بی مهری قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه نهادینه شدن این فریضه الهی، انقلاب اسلامی را بیمه می کند، افزود: مسوولان باید با اراذل و اوباش برخورد جدی داشته باشند تا آنان رفتارهای هنجارشکنانه در جامعه انجام ندهند.
شرکت کنندگان این مراسم با امضای طوماری خواستار مقابله جدی با فتنه بی حیایی در جامعه شدند و از مسوولان خواستند در این زمینه از هیچ تلاشی مضایقه نکنند تا خون شهدا پایمال نشود.
تهرام/519/1109/564

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال