نمایشگاه امضای معترضان به تحریم های دارویی در تهران گشایش یافت

تهران بزرگ- ایرنا- امضای برخی از فعالان سیاسی و اجتماعی، فرهنگی و هنری بر روی کارت پستالی که به عنوان اعتراض به تحریم های دارویی و تبعات آن در درمان بیماران طراحی شده بود در گالری طراحان آزاد واقع در میدان سلماس در خیابان فاطمی تهران به نمایش عموم گذاشته شد.

گرافیست و طراح این کارت پستال روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: براساس این طرح از همه مردم خواسته شده تا اعتراضشان به تحریم دارو و تاثیر مستقیم و غیرمستقیم آن را از طریق امضای دیجیتالی در وب سایت www.pprotest.com به دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کنند.
ˈتورج صابری وندˈ افزود: تاکنون سه هزار نفر از افراد اعتراض خود را از طریق امضای دیجیتالی در سایت مذکور اعلام کرده اند.
وی ادامه داد: 70 نفر از شخصیت های مهم و فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی وهنری کشور این کارت ها را امضا کرده اند.
صابری وند توضیح داد: طرح این کارت پستال که یک کپسولی است که به بمب تبدیل شده است، بیانگر تحریم های دارویی است که نشان از یک جنگ پنهان دارد و دشمنان به بهانه فشار به دولت ها زندگی مردم را به خطر انداخته اند.
شایان ذکر است در بخشی از مانیفست کمپین معترضان تحریم های دارویی خطاب به دبیرکل سازمان ملل نیز آمده است: ˈجناب آقای بانکی مون، ما می دانیم در هیچ سندی، سطری هم درباره تحریم دارویی نوشته نشده، اما به اذعان نماینده های پارلمان اروپا، تحریم بانک های ایران و عدم امکان مبادله پول، ورود دارو به ایران را با سختی های بسیاری همراه کرده و اینک مردم کشور من، تاوان آن را می دهند.»
7364/ 699

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال