آموزش های مجازی در مهارت آموزی ناکارآمدی سیستم سنتی را رفع می کند

تهران بزرگ - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران گفت: آموزش های مجازی و از راه دور بسیاری از ناکارآمدی های سیستم های سنتی آموزشی را رفع می کند.

ˈحمیدرضا خانپورˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دستورالعمل آموزش الکترونیکی در آموزشگاه های فنی و حرفه ای به صورت پایلوت از شهریور ماه سال جاری در استان تهران در حال اجرا است.
وی ارائه آموزش های تلفیقی، الکترونیکی و برگزاری کلاس های مجازی را از جمله فعالیت های آموزشی عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تعداد آموزشگاه هایی که آموزش های مجازی ارائه می کنند در این استان به 10 آموزشگاه می رسد.
خانپور، توسعه آموزش های مجازی و بهره گیری از خدمات الکترونیکی و فناوری اطلاعات را در کاهش ترددهای دورن شهری نیز مهم دانست و گفت: آموزش تعداد بیشتری از کارآموزان، دسترسی آسان به استاد، برنامه ها، نبود محدودیت های زمانی و مکانی از جمله مزیت های استفاده از این دستور العمل آموزشی است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران خاطر نشان کرد: با استفاده از دنیای مجازی در آموزش، می توان به روش های آموزشی نوین و کارآمد دست یافت.
وی ادامه داد: آموزش های مجازی و از راه دور بسیاری از ناکارآمدی های سیستم های سنتی آموزشی را رفع می کند.
خانپور با بیان اینکه آموزش های مجازی موجب تغییر مثبت روش ها و رویکردها در آموزش است، گفت: محور تغییرات در آموزش های از راه دور، رفع محدودیت های مربوط به زمان، مکان و منابع آموزشی است.
تهرام/7244/ 699

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال