مسیر دیگ رستم به راور مسدود است

بیرجند - ایرنا - جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: محور دیهوک به کرمان در حوزه استحفاظی خراسان جنوبی تا دیگ رستم امکان تردد وجود دارد از آنجا به بعد به طور کامل مسدود است.

سرهنگ محمدباقر توفیقی نیا عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رانندگانی که قصد سفر به استان کرمان را دارند، باید از محور دیهوک - طبس - یزد تردد کنند یا از سمت بیرجند به نهبندان و از جاده شهداد به کرمان بروند.
«محور راور به دیهوک در استان کرمان بر اثر بارندگی شدید روزهای اخیر آسیب دیده و بسته است»
وی گفت: محورهای ده محمد، عشق آباد به بردسکن نیز به علت تخریب جاده مسدود است اما تردد از مسیر فرعی انجام می شود که نیاز به رعایت احتیاط از سوی رانندگان است.
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به مسدود بودن محور فرعی آهنگران به همت آباد زیرکوه افزود: از آنجا که هنوز در برخی آبنماها آب وجود دارد و بعضی محورها نیز بر اثر سیل تخریب شده لذا رانندگان باید با احتیاط کامل در این محورها تردد کنند.
وی یادآور شد: باز بودن مسیرها به معنای آن نیست که ماشین آلات سنگین بتوانند به راحتی تردد کنند لذا تا ترمیم اساسی جاده ها لازم است رانندگان به توصیه های پلیس و راهداران در مسیرهایی که بیشترین تخریب را داشتند، توجه کنند.
سامانه بارشی از اوایل هفته جاری تا روز گذشته - سه شنبه - در خراسان جنوبی فعال بود و سبب جاری شدن روان آب و سیلاب در برخی شهرستان های این استان شد.
خراسان جنوبی با افغانستان و 6 استان کشور از جمله کرمان هم مرز است.
9893*3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال