افزون بر یک تن موادمخدر در عملیات مشترک پلیس کشف شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: یک تن و 12 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات مشترک بین خراسان جنوبی و سمنان کشف شد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس سردار مجید شجاع اظهار داشت: 758 کیلوگرم تریاک، 233 کیلوگرم هروئین و 21 کیلوگرم شیشه در بازرسی از یک دستگاه وانت سایپا و سواری زانتیا با پشتیبانی عملیاتی فرماندهی انتظامی استان سمنان در شهرستان شاهرود کشف شد.
وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله سنگین مواد مخدر را که از کشورهای شرقی وارد ایران شده به صورت مسلحانه از عمق کویر حمل کرده و به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند که شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ پیگیری شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی با رصد و شناسایی قاچاقچیان مواد مخدر به استان سمنان اعزام شدند و با پشتیبانی عملیاتی ماموران فرماندهی انتظامی این استان، در عملیاتی ضربتی 2 دستگاه وانت سایپا و سواری زانتیا را در شهرستان شاهرود توقیف و در این رابطه یک متهم دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: ماموران در این عملیات موفق پلیسی 758 کیلوگرم تریاک، 233 کیلوگرم هروئین و 21 کیلوگرم شیشه را کشف کردند که عملیات شناسایی و دستگیری سایر عاملان و مرتبطان با این پرونده ادامه دارد.
خراسان جنوبی با افغانستان و 6 استان کشور از جمله سمنان هم مرز است.
9893*3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال