2 هزار قطعه موکت به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سومین محموله امدادی استان در قالب 2 هزار قطعه موکت امروز (چهارشنبه) به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.

محمدرحیم شهریاری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در پی وقوع سیل در لرستان، 2 خودروی امدادی ویژه حمل بار به این استان اعزام شدند.
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال نیز 820 بسته مواد غذایی در 2 مرحله به استان گلستان ارسال و بین مردم سیل زده توزیع شده است گفت: این بسته ها نیاز غذایی یک ماه برای بیش از چهار هزار نفر بود که ارزش هر بسته 500 هزار تومان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی اظهار داشت: همچنین تاکنون 420 میلیون ریال کمک برای سیل زدگان استان های مختلف در 23 پست ایمنی و سلامت نوروزی مبادی ورودی شهرها و 12 خیمه در سطح شهرهای استان جمع آوری شده است.
وی افزود: آماری از کمک های مردم از طریق شماره حساب جمعیت هلال احمر کشور و شماره کارت های مجازی نداریم.
مردم خراسان جنوبی برای کمک به سیل زدگان استان های مختلف کشور می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب 99999 در همه بانک ها به نام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی واریز کنند.
همچنین شماره کارت 6104337944449996 نزد بانک ملت برای دریافت کمک های مردمی در نظر گرفته شده است و مردم استان می توانند با شماره گیری شماره *780*112# بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک ها با استفاده از رمز دوم کارت کمک های نقدی خود را بپردازند.
7556*3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال