820 بسته غذایی از خراسان جنوبی به مناطق سیل زده ارسال شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 820 بسته غذایی در 2 مرحله از خراسان جنوبی به استان گلستان ارسال و بین مردم سیل زده مناطق مختلف توزیع شد.

محمدرحیم شهریاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد بسته شامل نیاز غذایی یک ماه برای چهار هزار نفر بوده و ارزش هر بسته غذایی 500 هزار تومان است.
وی بیان کرد: 23 پست ایمنی و سلامت نوروزی در مبادی ورودی شهرها و 12 خیمه در سطح شهرهای خراسان جنوبی آماده دریافت کمک های نقدی مردم برای سیل زدگان هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: مردم استان در راستای کمک رسانی به سیل زدگان استان های مجاور می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب 99999 در همه بانک ها به نام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی واریز کنند.
وی ادامه داد: شماره کارت 6104337944449996 نزد بانک ملت نیز برای دریافت کمک های مردمی در نظر گرفته شده است، همچنین مردم استان می توانند با شماره گیری شماره *780*112# بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک ها با استفاده از رمز دوم کارت کمک های نقدی خود را بپردازند.
شهریاری گفت: تهیه کنسرو، پتو و لوازم بهداشتی مهمترین نیاز مردم سیل زده است اما بهتر است مردم کمک های خود را به صورت نقدی پرداخت کنند تا در خرید لوازم ضروری مناطق سیل زده مدیریت بهتری داشته باشیم.
7556*3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال