پیام نوروزی استاندار خراسان جنوبی

بیانیه گام دوم انقلاب منشوری از آغاز خودسازی است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی ضمن تبریک آغاز سال نو گفت: بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان است که همانند منشوری از آغاز مرحله دوم خودسازی ، جامعه سازی و تمدن سازی است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، در پیام محمد صادق معتمدیان آمده است: عید سعید نوروز و میلاد با سعادت امام علی (ع) را به همه مردم نجیب، شریف، متدین و ولایت مدار خراسان جنوبی و به ویژه خانواده های معزز شهدا، جانبازان فداکار، آزادگان سرافراز و همه ایثارگران دلاور تبریک و شادباش عرض می کنم.
در ادامه این پیام آمده است: یاد و خاطره همه شهدا و امام شهدا و بنیانگذار انقلاب اسلامی و 2 هزار شهدای والا مقام استان را تبریک عرض کرده و آرزوی سلامتی، طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری را دارم.
این پیام می افزاید: نوروز به معنای نو شدن و پایان کهنگی است، نوروز به معنای شستن دل از کینه ها است، نوروز به معنای آغاز شکوفایی هاست.
در پیام نوروزی استاندار خراسان جنوبی آمده است: خداوند متعال را بابت بارش نزولات آسمانی شاکر هستیم و امیدواریم سال 98 پر از خیر و برکت برای مردم استان باشد.
در ادامه پیام معتمدیان آمده است: سال 1397 با فرازها و فرودها، با سختی ها و مشکلات، شیرین و تلخی ها را پشت سرگذاشتیم، در سال 1398 تلاش خواهیم کرد با به کارگیری ظرفیت ها، توانمندی های استانی و ملی و شتابان به سوی رشد و توسعه و پیشرفت استان و رفع محرومیت ها باشیم.
این پیام می افزاید: با تدوین میان مدت توسعه 1400 در روزهای پایانی سال 97 با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تخصیص اعتبارات ویژه سه بخش؛ توسعه زیرساخت ها، اشتغالزایی و احداث 10 هزار واحد مسکونی مورد نیاز مردم در استان رقم خورد شاهد گام های بلندی در جهت محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه استان با همراهی مردم استان و با تلاش مضاعف و روحیه جهادی و زحمات خالصانه همه مدیران و دست اندرکاران حوزه توسعه استان شاهد روزهای خوب و خیر و پربرکتی برای مردم استان باشیم.
3215 * 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال