2465 پرونده در تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی مختومه شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: 2 هزار و 465 پرونده در 10 ماه امسال با عملکرد 97.5 درصد و متوسط زمان 28 روز در واحدهای اجرای تعزیرات استان مختومه شده است.

محمدحسین اشرفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع پرونده های رسیدگی شده در 233 فقره پرونده تخلف احراز نشد و برای متهمان این پرونده ها رای برائت صادر شد.
وی ادامه داد: متوسط زمان رسیدگی به پرونده های کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز در استان 25 روز است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی یادآور شد: دقت و سرعت در رسیدگی به پرونده های دریافتی همواره مورد توجه شعب تعزیرات حکومتی استان قرار دارد.
وی به انجام گشت های مشترک از واحدهای صنفی اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تا پایان دی ماه 849 مورد بازرسی از واحدهای صنفی توسط 286 اکیپ گشت سیار انجام شده است.
اشرفی افزود: در بازرسی های انجام شده 462 واحد صنفی تذکر گرفتند و برای 99 واحد متخلف نیز پرونده تشکیل و متخلفان به پرداخت 452 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
وی یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحد صنفی، تولیدی و خدماتی تخلف مربوطه را از طریق سامانه 135 تعزیرات حکومتی یا 124 ستاد خبری گزارش دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.
7557 * 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال