سیلاب محور بیرجند - سه قلعه را بست

بیرجند - ایرنا - جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر شدت بارندگی ها و وقوع سیلاب جاده بیرجند به سمت سه قلعه مسدود شده است.

سرهنگ حسین نیکمرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این محور که از ساعتی قبل مسدود شده تا زمان فروکش شدن سیل بازگشایی نخواهد شد.
وی بیان کرد: تمام جاده ها و محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی لغزنده است همچنین در گردنه ثمن شاهی شاهد ریزش تگرگ و بارندگی شدید هستیم.
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی با تاکید بر رعایت سرعت مطمئنه توسط هموطنان اظهار داشت: همچنین با توجه به شدت بارندگی ها از ظهر امروز در استان انتظار می رود رانندگان قبل از ورود به جاده از سالم بودن وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.
وی ادامه داد: همچنین به رانندگان توصیه می شود در ترددهای برون شهری و درون شهری به ویژه در مناطق کوهستانی با دقت بیشتر رانندگی کرده و در حد امکان از تردد های غیرضروری خودداری کنند.
نیکمرد عنوان کرد: رانندگان قبل از حرکت از سالم بودن برف پاک کن و روشنایی خودروی خود اطمینان حاصل کرده و وضعیت جاده ها را از طریق سامانه 141 جویا شوند تا موجب حوادث احتمالی نشود.
بارش باران در هفته گذشته علاوه بر خوشحالی مردم و کشاورزان در برخی مناطق خراسان جنوبی موجب جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر شد.
در این سیلاب بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت دوکابین، سه نفر در شهر گزیک درمیان جان خود را از دست دادند.
7557 * 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال