بشمار 40 - عصمت برزجی*

بیرجند - ایرنا - 40 سال شکوه، بالندگی، استقلال و سربلندی پشت سر گذاشته شد و در این دوران چهل های بی شماری است که باید شمرده شود تا دشمنان ما بدانند سرمایه این نظام چقدر است.

شمارش این چهل ها طنین ناخوشایندی در گوش بدخواهان خواهد بود اما باید شمرد و هر شمارش را مشتی گره شده کرد به سوی آنها که در خیال خود خواب های آشفته دیده اند.
داشته‌ های ملت ایران پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌ های مختلف از جمله «استقلال کشور»، «مردم‌سالاری»، «تولید علم و فناوری»، «پیشرفت‌های اقتصادی و دفاعی»، «آزادی» و «رشد معنویت» با دوران قبل قابل قیاس نیست.
در تمام این عرصه ها تلاش و کوشش به بار نشسته و هر سال از این 40 سال اگر پیش کشیده شود در آن هزاران عدد پیدا خواهد شد که تاج افتخاری بر پیشانی پیشرفت کشور است.
مردم در این 40 سال هیچ گاه از آرمان های اصلی انقلاب که فرهنگ ایثار بوده، دست نکشیده اند و همانطور که در دهه 60 جوانان از امام راحل طلب دعا برای شهادت می کردند امروز در دهه 90 آرزوی جهاد در دفاع از حرم و وطن را دارند.
ملت ایران در چهار دهه گذشته همواره برای تعیین سرنوشت خود پای صندوق‌های رای رفته و همه مسئولان جمهوری اسلامی مستقیم یا غیرمستقیم منتخب همین ملت هستند.
رشد فعالیت های آموزشی و پژوهشی در 40 سال از عمر نظام جمهوری اسلامی امروز در چشم جهانیان برق انداخته و مایه مباهات نظام است.
امروز هم مردم سرافراز ایران اسلامی همچون 40 سال گذشته در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر نشان دادند که به پای انقلاب با تمام توان ایستاده اند.
این در حالی است که بدخواهان از روزها و هفته های قبل سم پاشی هایی می کردند تا صف های گوشت را بهانه ای برای نیامدن به میدان جلوه دهند اما مردم نشان دادند همواره با حفظ وحدت و انسجام از دستاوردهای انقلاب اسلامی که با حضور آنان به ثمر نشست، حفاظت می کنند و آرمان های بلندی هدایت گر جامعه ایرانی است که هیچ دست اندازی مانع حرکت رو به جلوی آن نخواهد بود.
به فرمایش رهبر معظم انقلاب «تداوم 40 ساله راهپیمایی 22 بهمن یک شگفتی است» و امید می رود امروز که انقلاب پای در دهه 50 گذاشت روزهایی پربارتر از گذشته را پیش رو داشته باشد و این چله هر روز استوار از دوران های قبل باشد.
*خبرنگار ایرنا
3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال