چهل سالگی انقلاب

راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی آغاز شد

بیرجند - ایرنا - راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم در استان خراسان جنوبی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی 22 بهمن در شهر بیرجند امروز (دوشنبه) با حضور انبوه مردم وفادار به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی از میدان شهدا که روزی میعادگاه مبارزه با رژیم طاغوت بود، آغاز شد و تا میدان قدس این شهر ادامه دارد.
در این راهپیمایی عظیم مردمی، پیر و جوان، زن و مرد و کودک و نوجوان از اقشار مختلف کارمند و فرهنگی، دانشجو و دانش آموز، کارگر و کشاورز و کسبه، دست در دست و همصدا با هم با سردادن شعارهای انقلابی پایبندی خود به ارزش های انقلاب اسلامی را فریاد می کنند.
وزیر اطلاعات، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، استاندار و جمعی از مدیران نیز در همان ساعات اولیه به جمع مردم در میدان شهدا پیوستند.
راهپیمایی در مرکز استان در مسیر میدان شهدا - خیابان شهدا - میدان ابوذر - خیابان ارتش - خیابان پاسداران و میدان قدس برگزار می شود.
راهپیمایان با مشت های گره کرده و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسراییل» و «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است» ، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، حمایت خود را از مظلومان جهان اعلام می دارند.
این راهپیمایی به صورت همزمان در بیش از 100 نقطه استان مرزی خراسان جنوبی برگزار می شود.
سخنران پایانی راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات است.
9893 * 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال