هشتمین روز دهه فجر

21‌ طرح عمرانی در نهبندان افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - 21 طرح عمرانی با اعتبار 19 میلیارد و 190 میلیون تومان همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در نهبندان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا فرماندار نهبندان روز جمعه در آیین افتتاح این طرح ها گفت: بیش از 40 هزار نفر از مزایای این طرح ها برخوردار شدند و برای چند نفر در شهرستان شغل ایجاد شد.
ماشاءاله کریمان خراسانی بیان کرد: کتابخانه عمومی روستای بیچند، کتابخانه روستای چاهداشی، پروژه بهسازی و بهینه سازی سیستم های گرمایشی به نمایندگی از هشت پروژه، طرح پرورش مرغ گوشتی، روکش آسفالت محور نهبندان - بیرجند، روکش آسفالت محور نهبندان - زاهدان، روکش آسفالت محورهای روستایی به طول 12 کیلومتر، خط انتقال و شبکه توزیع آب قنات روستای همند از جمله طرح های افتتاحی در این شهرستان است.
همچنین دیدار با خانواده شهید محمد کوهگرد در روستای چهار فرسخ و تجدید میثاق با مقام شامخ شهیدان گمنام شهر شوسف از دیگر برنامه های سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و مسئولان نهبندان در هشتمین روز از دهه فجر بود.
شهرستان نهبندان با 140 کیلومتر مرز با افغانستان و 26 هزار کیلومتر مربع وسعت در جنوبی ترین نقطه خراسان جنوبی و 200 کیلومتری بیرجند قرار دارد.
7556* 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال