نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

انزجار از اعتیاد در جامعه نهادینه شود

بیرجند- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: با پرورش افکار عمومی به طور خاص باید انزجار از اعتیاد به مواد مخدر در جامعه نهادینه شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز دوشنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت: عناصر استعماری عزم جدی برای مبارزه با مواد مخدر ندارند و نفاق گونه عمل می کنند.
وی ادامه داد: جوامع استعمارگر به دنبال این هستند که ملت ها را معتاد و ضعیف کنند از همین رو تولید مواد مخدر در سالهای اخیر افزایش چشمگیر داشته است.
امام جمعه بیرجند با تاکید بر توجه افکار عمومی در خصوص مضرات اعتیاد گفت: باید موضوع اعتیاد در خانواده، مدارس و جامعه طوری منفور جلوه داده شود که افراد همانطور که از مار و عقرب می ترسند از اعتیاد نیز گریزان باشند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه افکار عمومی جامعه باید طوری پرورش یابند که خود به خود از اعتیاد دوری کنند یادآور شد: می توان با کمک از هنرهای نمایشی و داستانی برای ایجاد تفکر انزجار از اعتیاد فرهنگ سازی کرد.
وی به تلاش دشمن برای ترویج مواد مخدر در کشور اشاره کرد و گفت: نمی شود تمام دشمنی ها را با یک نسخه پاسخ داد لذا باید برای هر زهر دشمن یک پادزهر درست کنیم.
9766* 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال