10 نفر از مصدومان حادثه دیهوک - فردوس به بیرجند اعزام شدند

بیرجند - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: حال 10 نفر از 36 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در جاده دیهوک - فردوس وخیم گزارش شده که در حال اعزام به مرکز استان هستند.

علی دلخروشان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک مصدوم از بیمارستان فردوس توسط اورژانس هوایی بیرجند، سه مصدوم بیمارستان طبس توسط اورژانس هوایی طبس و 6 نفر نیز توسط اتوبوس آمبولانس در حال انتقال به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند هستند.
وی گفت: علاوه بر انتقال این مصدومان، در حال حاضر 16 زخمی در بیمارستان طبس و 10 نفر در بیمارستان فردوس در حال درمان هستند.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان خراسان جنوبی بیان کرد: بعد از گزارش حادثه واژگونی بلافاصله 14 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: در این حادثه 9 نفر فوت و 36 نفر مصدوم شدند که مصدومان به همراه اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان های فردوس و طبس منتقل شده اند.
به گزارش ایرنا، این حادثه ساعت 2 و 34 دقیقه بامداد امروز روی داد و همه 45 سرنشین اتوبوس، زن و از گچساران در کهگیلویه و بویراحمد راهی مشهد بودند.
علت وقوع حادثه در دست بررسی است.
7557*3028
خبرنگار: رقیه محمدی * انتشار: رسول محمدحسنی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال