آیت الله شاهچراغی:

شکیبایی مردم و تلاش دولتمردان توطئه دشمن را خنثی می کند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: گرفتاری های مردم به واسطه خروج آمریکا از برجام و تحریم های استکبار جهانی افزایش یافته که شکیبابی آحاد جامعه و تلاش مستمر دولتمردان می تواند توطئه های دشمنان را خنثی کند.

آیت الله سید محمد شاهچراغی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رفع گرفتاری های مردم و رونق اقتصادی و توسعه کسب و کار اولویت کاری مسئولان در استان سمنان باشد.
وی ابراز داشت: برخی از مشکلات اقتصادی جامعه ریشه داخلی دارد که مسئولان با تلاش مضاعف برای حل این گرفتاری ها تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان ادامه داد: دولت برای تحقق شعار سال برنامه کاربردی ارائه دهد و با وجود توطئه های استکبار جهانی می توان از تحریم ها سربلند بیرون آمد.
آیت الله شاهچراغی اضافه کرد: رونق تولید با گفتار درمانی در کشور محقق نمی شود بلکه برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب همه با هم با تلاش جهادی برای سربلندی و توسعه کشور گام برداریم.
وی تصریح کرد: درک عمیقی از مفهوم اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر در کشور انجام نشده است و اجرای این راهبرد عملی می تواند کشور را از تحریم ها در امان نگه دارد.
امام جمعه سمنان افزود: ایمان قلبی برای ساخت ایران و ترویج سنت های ناب دین مبین اسلام برای رفع گرفتاری های مردم در کنار تحقق شعار سال به مسئولان گوشزد شود.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: تحریم های استکبار جهانی فرصتی ارزشمند برای خودکفایی اقتصادی در کشور است که مردم و مسئولان از این شرایط نهایت بهره را ببرند.
به گزارش ایرنا، سال 1398 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال «رونق تولید» نامگذاری شده است.
7339/7408

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال