فرمانده انتظامی سمنان: 2 میلیارد کالای قاچاق در سرخه کشف شد

سمنان- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان گفت: 2 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان سرخه کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا، سردار روح الامین قاسمی روز چهارشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: سه دستگاه خودرو اتوبوس، نیسان و خاور در ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان سرخه متوقف و با بررسی از این خودروها کالاهای قاچاق کشف شد.
وی بیان کرد: 2 هزار و 500 کیلوگرم مکمل دامی، یک هزار و 440 بسته صابون، 158 عدد ادکلن و 26 عدد عصاره ادکلن که خارج از شبکه توزیع حمل می‌شد، توسط ماموران انتظامی شهرستان سرخه در قالب ایستگاه ایست و بازرسی کشف شد.
قاسمی با اشاره به تحویل متهمان حمل کالای قاچاق در این پرونده ها به مراجع قضایی، تاکید کرد: برخورد قاطع با قاچاق کالا از مهمترین ماموریت های پلیس برای تحقق شعار رونق تولید است.
فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان یادآور شد: آسان ترین راه همراهی مردم در برخورد به موقع با این گونه رفتارهای خلاف قانون سودجویان اعلام اخبار و اطلاعات خود به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 است.
به گزارش ایرنا، با نامگذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «رونق تولید» ماموریت حساس و مهم برخورد با قاچاق کالا و ارز به طور ویژه در دستور کار امسال پلیس قرار گرفته است و برنامه های حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای ارتقاء و بهبود فعالیت های این حوزه در قالب قرارگاه جهادی تجمیع می شود.
9891/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال