رئیس سازمان صمت: 517 تُن گوشت نوروز امسال در سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- ‍رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت(صمت) استان سمنان گفت: 517 تُن انواع گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد از بیست و هشتم اسفند 97 تا پایان روز پانزدهم فروردین 98 در این استان توزیع شد.

به گزارش ایرنا، بهروز اسودی روز پنجشنبه در کارگروه تنظیم بازار در سالن کوثر استانداری سمنان افزود: با توجه به توزیع گسترده کالاهای طرح تنظیم بازار در این استان در مدت یاد شده حدود 42 تُن گوشت گرم گوسفندی و گوساله وارداتی عرضه شده است.
وی با اشاره به گستردگی تقاضای کالاهای اساسی در این روزها بیان کرد: برای پاسخگویی به تقاضای مردم استان سمنان، 97 تُن گوشت گوساله و مرغ منجمد و هم چنین بیش از 378 تُن مرغ گرم در روزهای نوروز 98 توزیع شد.
اسودی با بیان اینکه توزیع ها برحسب ضرورت و با توجه به نیاز مردم بوده است تصریح کرد: 32 تُن و 400 کیلوگرم سیب و 58 تُن و 500 کیلوگرم پرتقال تنظیم بازار با هدف رفع نیاز مردم از بیست و هشتم اسفند 97 تا پانزدهم فروردین امسال در استان عرضه شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان یادآور شد: مرغ به صورت روزانه تا سقف نیاز این استان، با قیمت تصویب شده 115 هزار ریال توزیع می‌ شود.
7408/9891

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال