مسئول سیاستگذاری ائمه جمعه سمنان: بتن ریزی مصلا تا ماه رمضان کامل می شود

سمنان- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: عملیات بتن ریزی کف مصلای سمنان با تخصیص اعتبار 6 میلیارد ریالی تا 20 روز آینده به اتمام می رسد.

محمد حسن پیرچه روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: براساس بازدید منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از مصلای شهر سمنان، قرار شد که اعتباری برای تکمیل بخشی از این مکان مذهبی تخصیص یابد.
وی خاطرنشان کرد: عملیات بتن ریزی کف مصلای سمنان براساس برنامه ریزی اصولی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان امسال به اتمام می رسد.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان ادامه داد: تاکنون بیش از 150 میلیارد ریالی برای ساخت این مصلا در مرکز استان هزینه شده که با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه ساخت و ساز، بیش از 300 تا 400 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل این طرح اعتبار نیاز است.
پیرچه اضافه کرد: با همکاری دولت و شهرداری سمنان، عملیات تهیه مصالح و تامین اعتبار برای بتن ریزی مصلای شهر سمنان در دست اجرا است.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: با تخصیص اعتبار به صورت قطره چکانی مصلاهای نیمه تمام استان تا سال های آینده هم به بهره برداری نمی رسد و همکاری بیشتر دولت با تخصیص به موقع اعتبارها برای تکمیل این طرح های نیاز است.
به گزارش ایرنا، شروع عملیات ساخت مصلای شهر سمنان به سال 1379 بازمی گردد.
آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه در 19 نقطه استان سمنان برگزار می شود.
7339/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال