معرفی شهدای استان سمنان(44)

شهید آقاجانی: راه رسیدن به سعادت پیروی از رهبر است

سمنان- ایرنا- شهید مهر علی آقاجانی در بخشی از وصیت نامه خود، با تاکید بر پیروی و بهره مندی از رهنمودهای رهبری اظهار داشت: پیروی از خط و مشی رهبری راه رسیدن به کمال و سعادت و پیروزی در برابر بدخواهان کشور است.

به گزارش ایرنا، شهید آقاجانی فرزند قربانعلی دوازدهم اردیبهشت 1345، در شهرستان بابل، در خانواده ای مومن به دنیا آمد، فرزند اول خانواده بود و تنها یک خواهر داشت و در دوران خردسالی مادر خود را از دست داد.
این شهید بزرگوار در بیست و پنجم شهریور 1364به خدمت مقدس سربازی رفت و در لشکر 81 زرهی مشغول به خدمت شد.
شهید آقاجانی حدود سه ماه در جبهه های نبرد حق علیه باطل برای دفاع از کشور مبارزه کرد و سرانجام در 21 بهمن سال 1364، در عملیات والفجر هشت، بین سیم خاردار و کانال عراقی‌ها در عملیات فریب در منطقه‌ کوشک هدف قرار گرفت و به مقام بلند شهادت نائل گشت.
این شهید والامقام در دفاع از خاک وطن جاویدالاثر شده و نمای مزار این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای استان سمنان قرار دارد.
استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز سمنان در موضوع های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد.
با هدف قدرشناسی از رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان همچنین الگوسازی برای این نسل، خبرگزاری ایرنا پرونده معرفی شهدای استان سمنان را گشوده است.
معرفی جاذبه های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
7342/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال