ایرنا سمنان رسانه برتر در زمینه پوشش اخبار منابع طبیعی شد

سمنان- ایرنا- خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در مقایسه با دیگر رسانه ها بر اساس آمار جمع آوری شده توسط روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، رسانه برتر این استان در پوشش اخبار حوزه منابع طبیعی شد.

به گزارش ایرنا، آیین تجلیل از رسانه های برتر در زمینه پوشش اخبار سالجاری، روز پنجشنبه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان برگزار شد و خبرگزاری ایرنا با تعداد 452 فرآورده خبری منتشر شده بر روی خروجی خود از فروردین ماه تا پانزدهم بهمن ماه امسال در صدر رسانه های استان قرار گرفت.
استان سمنان 26 خبرگزاری و پایگاه خبری دارد و پس از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان، خبرگزاری مهر با 378 محصول خبری در رتبه دوم از لحاظ تعداد تولیدات خبری در حوزه منابع طبیعی قرار گرفت.
پایگاه خبری مرآت با تولید 345 خبر، خبرگزاری فارس با تولید 334 خبر، باشگاه خبرنگاران جوان با تولید 300 خبر، خبرگزاری تسنیم با تولید 285 خبر، تابناک با تولید 273 خبر و خبرگزاری ایسنا با تولید 221 خبر بیشترین تولیدات خبری را پس از ایرنا و مهر داشته اند.
در بخش روزنامه ها نیز بیشترین تولیدات خبری مربوط به روزنامه پیام استان سمنان با تولید 297 اثر خبری بوده است. روزنامه همشهری 75 خبر، روزنامه اقتصاد مردم 74 خبر، روزنامه تعادل 71 خبر، روزنامه جمهوری اسلامی 45 خبر، روزنامه رویش ملت 43 خبر و روزنامه حسبان 37 خبر در حوزه منابع طبیعی تولید کرده است.
13 هفته نامه در استان سمنان مجوز دارند که از این تعداد هفت هفته نامه فعال است و کندوی البرز با تولید 60 فرآورده خبری رتبه اول را در بین هفته نامه های استانی به خود اختصاص داده است.
به گزارش ایرنا، پانزدهم تا بیست و یکم اسفندماه هفته منابع طبیعی نامگذاری شده است.
7342/7408

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال