عملیات احداث جایگاه عرضه سوخت در امیریه آغاز شد

سمنان- ایرنا- شهردار امیریه گفت: جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در مجتمع خدمات رفاهی شهرداری امیریه با اعتبار 22 میلیارد ریال آغاز شد.

محمد عوض آبادیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: اعتبار 22 میلیارد ریالی برای ساخت این جایگاه عرضه فرآورده های نفتی از محل منابع داخلی شهرداری پیش بینی شده است.
شهردار امیریه گفت: هدف از ایجاد این جایگاه عرضه سوخت، خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع)، ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای شهرداری است.
عوض آبادیان با اشاره به اینکه این جایگاه عرضه سوخت در کنار جایگاه سی ان جی در بازه زمانی کمتر از یکسال مورد بهره برداری قرار می گیرد، افزود: در دهه فجر امسال 6 واحد تجاری در مجتمع رفاهی امیریه با سه میلیارد و 750 میلیون ریال بهره برداری شد.
عوض آبادیان ادامه داد: شهرداری امیریه از محل منابع داخلی تا کنون بیش از 50 میلیارد ریال در این مجتمع سرمایه گذاری کرده است که علاوه بر ایجاد اشتغال برای 25 نفر به صورت مستقیم، موجب رضایتمندی زائران رضوی شده است.
شهردار امیریه خاطرنشان کرد: مجتمع رفاهی امیریه هم اکنون دارای جایگاه سی ان جی، یک مسجد، 11 واحد تجاری و 24 چشمه سرویس بهداشتی است که در مسیر زائران علی ابن موسی الرضا (ع) در محور تهران- مشهد قرار دارد.
به گزارش ایرنا، شهر امیریه با جمعیت سه هزار و 600 نفری دارای 20 کارگاه صنعتی کوچک و بزرگ و یک دانشکده کشاورزی است.
شهر امیریه در 25 کیلومتری غرب شهرستان دامغان و 85 کیلومتری مرکز استان قرار دارد.
9856/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال