22 بهمن فرصتی برای نمایش 40 سال بالندگی انقلاب است

سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، 40 سال بالندگی کشور را به نمایش می گذارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، جواب یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را خواهد داد.
امام جمعه دامغان به وجود بیش از 13 هزار جانباز 70 درصد در کشور اشاره کرد و افزود: نظام و انقلاب، به راحتی به دست ما نرسیده است و جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا، نظاره گر شرایط انقلاب هستند.
وی اضافه کرد: زنان و مردان ایران اسلامی در دفاع مقدس با تمام توان از کشور دفاع کردند، پس وظیفه داریم تحت تاثیر سیاه نمایی دشمن قرار نگیریم و در صحنه حاضر شویم.
حسینیان ادامه داد: حضور مردم در صحنه، توطئه دشمن مبنی بر جدایی مردم از حکومت را خنثی می کند و لکه ننگی بر پیشانی دشمنان و استکبار جهانی خواهد بود.
وی تصریح کرد: امروز با حفظ وحدت در کنار هم امیدواریم به زودی مشکلات اقتصادی، نوسان های مالی و مشکلات ارزی با مدیریت صحیح حل شود.
حسینیان به ایام شهادت حضرت زهرا (س) و آغاز ایام فاطمیه اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا(س) الگوی ایستادگی و ولایت مداری است و باید در ایام فاطمیه، ظرفیت کوثر را تبیین کنیم.
امام جمعه دامغان، به ناکامی نشست 6 کشور عربی در اردن اشاره کرد و گفت: عربستان با همکاری آمریکا قصد داشت تا سایر کشورهای عربی را تحت عنوان ناتوی عربی بر علیه ایران بسیج کند که به لطف خدا، در این نشست اختلاف بین اعراب ایجاد شد و اقدام دشمنان نتیجه عکس داد.
به گزارش ایرنا، بیش از 250 پوستر از روند توسعه و پیشرفت در چهل سال انقلاب اسلامی در محل برگزاری نمازجمعه دامغان نصب و در معرض دید نمازگزاران قرار گرفت.
9856/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال