مهمترین رویدادهای ورزشی شاهرود در هفته ای که گذشت

شاهرود- ایرنا- قهرمانی شاهرود در نخستین مسابقات کیک بوکسینگ استان سمنان، برگزاری دوره آموزشی تکواندو با حضور سرمربی تیم ملی و دعوت از چند ورزشکار شاهرودی به اردوهای تیم ملی رشته های مختلف از مهمترین رویدادهای ورزشی در یک هفته گذشته بود.

به گزارش ایرنا، در آخرین روزهای دی ماه 97 برنامه های گوناگون ورزشی در شهرستان شاهرود در حال پیگیری است . در این گزارش مهمترین رویدادهای یک هفته گذشته آمده است.
*** دعوت از ورزشکاران شاهرودی به اردوهای تیم ملی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به دعوت دوباره از علی رضوانی برای حضور در سومین مرحله اردوی آموزشی تیم ملی سه گانه، اظهار داشت: این اردو 18 تا 22 بهمن زیر نظر 'سرجیو سانتوز' مربی پرتغالی برگزار می شود و مهدی رضایی از شاهرود هم به عنوان مربی در این اردو حضور دارد.
مجید محمدی با بیان اینکه محمد غزنچایی نیز به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت دعوت شده، افزود: این ورزشکار 2 مقام دومی و سومی دوگانه و سه گانه آسیا را در کارنامه دارد.
وی ادامه داد: این اردو از 30 دی به مدت یک ماه به میزبانی شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری برگزاری می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود یادآور شد: الناز فیض منش هم در اردوی آمادگی تیم ملی بدمینتون بانوان در تهران حضور یافته است.
وی همچنین از دعوت امیررضا عجم مرادی فوتبالیست شاهرودی به نهمین اردوی تیم ملی فوتبال منتخبان زیر 14 سال مناطق 9 گانه کشور خبر داد.
*** حضور سرمربی تیم ملی تکواندو در شاهرود
محمدی به حضور سرمربی تیم ملی تکواندو در شاهرود اشاره کرد و گفت: استاژ یک روزه مبارزات تکواندو با حضور 60 شرکت کننده از شهرستان های استان سمنان با حضور فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی در شاهرود برگزار شد.
وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی هیأت بدنسازی اظهار داشت: ناصر امیری رئیس کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی برای حضور در سمینار علم تمرین و برنامه نویسی در شاهرود حضور یافت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود همچنین با بیان اینکه نخستین مسابقات کیک بوکسینگ WKO کمربند طلایی استان سمنان در شاهرود برگزار شد، تصریح کرد: این رقابت ها با حضور بیش از 100 فایتر 21 دی در سالن کوثر برگزار شد.
محمدی با یادآوری قهرمانی تیم باشگاه قهرمانان شاهرود در این مسابقات، ابراز داشت: در نهایت تیم شاهرود با کسب 17 نشان طلا، 22 نقره و 9 برنز بر سکوی نخست ایستاد.
وی افزود: تیم گرمسار با پنج طلا، سه نقره و چهار برنز دوم و تیم دامغان هم با یک نقره سوم شد.
محمدی از کسب مقام سوم مهدی ابراهیمی در مسابقات دفاع شخصی یگان های ویژه نیز خبر داد و گفت: این رقابت ها با حضور 25 تیم و 180 شرکت کننده در تهران برگزار شد.
شهرستان شاهرود دارای 15 هزار ورزشکار سازمان یافته است.
7359/6167

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال