رئیس اتاق بازرگانی سمنان:

نظارت بر اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری افزایش یابد

سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: پیگیری و نظارت بر روند اجرای مصوبات سفر اخیر رئیس جمهوری به استان همه جانبه افزایش یابد.

علی اصغر جمعه ای روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دکتر روحانی، رئیس جمهوری، در جلسه شورای اداری استان سمنان در چهاردهم آذر سال جاری نسبت به محقق نشدن مصوبات سفرهای قبلی کاروان تدبیر و امید به استان از مسئولان امر گلایه داشت.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان استان سمنان پاسخگوی اجرایی نشدن مصوبات سفرهای گذشته دکتر روحانی به استان باشند و این روند کند پیش رفتن اجرای طرح هایی که سمنان را در مسیر توسعه قرار می دهد، در بلند مدت به اعتبار استان آسیب می زند.
رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان ادامه داد: بخشی از بودجه سال جاری سمنان به دلیل بعضی از مدیریت های ضعیف به استان های همجوار تخصیص یافت که این امر باعث دلخوری دکتر روحانی در جلسه شورای اداری استان سمنان در آذر سال جاری شد.
جمعه ای اضافه کرد: مسئولان با تجربه اندازی و آسیب شناسی دلایل محقق نشدن بعضی از طرح های اقتصادی و عمرانی مصوبه سفرهای گذشته رئیس جمهوری به سمنان، برای تسریع در عملیاتی کردن مصوبات سفر ماه جاری دکتر روحانی به استان تلاش کنند.
وی تصریح کرد: پیگیری مصوبات رئیس جمهوری از نان شب برای استان سمنان واجب تر است و با همدلی و تلاش مضاعف مسئولان باید برای توسعه و رونق اقتصادی استان گام برداشت.
رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان گفت: اصحاب رسانه پیگیر مصوبات سفرهای دکتر روحانی به سمنان باشند و مسئولان به صورت فصلی مهم ترین رهیافت های سفر کاروان تدبیر و امید به استان را گزارش کنند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران روزهای سیزدهم و چهاردهم آذر 97 در قالب سفر کاروان تدبیر و امید در استان سمنان حضور یافت و در این سفر 78 مصوبه با 14 هزار و 660 میلیارد ریال مصوب شد، و همچنین در این سفر 434 طرح به ارزش سه هزار و 190 میلیارد ریال در نقاط مختلف استان سمنان افتتاح شد.
7339/6103

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال