10 مسجد و نمازخانه بین راهی در استان سمنان افتتاح می شود

سمنان - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان گفت: 10 مسجد و نمازخانه بین راهی در این استان هم زمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز افتتاح می شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدرضا شمس الدین روز چهارشنبه در حاشیه برپایی بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در استان سمنان به خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با افتتاح تعدادی از طرح های استانی، این تعداد مسجد و نمازخانه بین راهی و در ادارات بهره برداری می شود.
وی بیان کرد: مدرسه های استان نیز با اعتباراتی که در نظر گرفته شد به نماز جماعت مجهز می شوند.
رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان ادامه داد: همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز و از یک ماه گذشته 400 نشست دانش آموزی در این استان در زمینه نماز کلید خورد و 70 مبلغ از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مدارس داخل روستاها اعزام شدند.
وی برگزاری جلسات آموزشی و کارگاه های آسیب شناسی مشکلات مساجد استان و اتاق فکر را یکی دیگر از برنامه های جانبی اعلام کرد و افزود: این کارگاه های ترویجی و تبلیغی در زندان ها و مراکز بهزیستی استان نیز همزمان با اجلاس سراسری نماز برگزار می شود.
رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان یادآور شد: برگزاری سالانه نشست‌ ها و اجلاس‌ ها در استان آثار و تبعات مثبتی در رونق مساجد و تجهیز آن ها و نیز اهتمام به موضوع نماز دارد.
اجلاس سراسری نماز، چهاردهم آذر ماه با پیام مقام معظم رهبری و با سخنرانی رئیس جمهوری در دانشگاه سمنان آغاز شد.
بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با شعار «شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز» به مدت یک روز برگزار می شود.
9891/7408

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال