پیروزی انقلاب حاصل خون شهدا و فداکاری ملت است

سمنان- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : پیروزی انقلاب اسلامی حاصل رشادت ها و خون شهدا و فداکاری و جانفشانی ملت ایران است.

به گزارش ایرنا، جواد کریمی قدوسی جمعه شب در بیست و یکمین یادواره 17 شهید روستای اروانه شهرستان سرخه افزود : اگر دشمن روزی بتواند فرهنگ عاشورا و مکتب امام حسین (ع) را از ما بگیرد آن روز انقلاب پایان خواهد یافت اما تا زمانی که ملت به امام حسین (ع) عشق می‌ورزد تضعیف یا نابودی ایران اسلامی معنا ندارد.
وی اظهارداشت : انقلابی که حتی روستاییان آن نیز در صحنه حضور دارند با پول سعودی‌ها و تحریم ترامپ، نابود و یا تضعیف نمی شود.
این نماینده مجلس با اشاره به فتنه سال 88 یادآور شد : ریشه این فتنه را باید در خانواده‌های قدرت و ثروت یافت ، متاسفانه این مسایل، مشارکت 40 میلیونی ملت ایران در انتخابات را که می‌توانست نقطه عطفی در تاریخ انقلاب باشد به ماهها کش و قوس و درگیری در کشور تبدیل کرد.
وی در بخش دیگری یادآور شد : تیپ مستقل دوازده قائم (عج) در سمنان با حمایت بی‌نظیر مردم و مسوولان این استان تشکیل شد.
به گفته وی در عملیات مرصاد، بیش از هزار رزمنده از سمنان که تجربه چندبار حضور در جبهه را داشتند برای مقابله با حمله منافقین به منطقه اعزام شدند.
کرمی قدوسی خاطرنشان کرد : عملیات مرصاد، آخرین عملیات پدافندی دوران دفاع مقدس بود که رزمندگان مخلص سمنان در آن حماسه آفریدند.
.استان سمنان در دوران دفاع مقدس بیش از سه هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
6026/7339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال