عزت و سربلندی نظام در گرو اتحاد و همدلی مسوولان است

سمنان- ایرنا- نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با روحیه جهادی و اعتقادی راسخ برای خدمت به مردم، موانع و مشکلات را از سر راه برداشت و عزت و سربلندی نظام اسلامی در گرو اتحاد و همدلی مسوولان است.

ابوالفضل حسن بیگی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار باید رویکرد حزبی و گروهی ریشه کن شود و رفع مشکلات اقشار مردم وظیفه همه مسوولان نظام است.
وی با بیان این که آحاد جامعه و مسوولان پشتیبان قوی برای نظام دولت دوازدهم برای رفع مشکلات کشور هستند، اظهارداشت: مردم و مسوولان نظام در مقابل بدعهدی های دشمنان، دکتر روحانی و کابینه دولت دوازدهم را تنها نمی گذارند.
حسن بیگی بیکاری و کمبود آب را 2 مشکل اساسی استان سمنان برشمرد و اظهارامیدواری کرد این مشکلات در دولت دوازدهم با هم افزایی بیشتر مسوولان نهادهای اجرایی برطرف شود.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دولت دوازدهم با ارایه تسهیلات رونق تولید بخش قابل توجهی از واحدهای صنعتی غیرفعال و نیمه فعال سمنان به چرخه تولید بازگشت و این راهبردهای ارزشمند برای سه سال آینده هم ادامه یابد.
به گزارش ایرنا ، 96 ، نرخ بیکاری در استان سمنان 8.8 درصد و 2 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر بود و با تحقق کامل ارایه تسهیلات 9 هزار میلیارد ریالی رونق تولید و اجرای طرح‌های اقتصادی در قالب تفاهم‌نامه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به تعداد 87 طرح با سرمایه گذاری 71 هزار و 510 میلیارد ریال در همایش‌های سرمایه‌گذاری این استان، انتظار می رود اشتغال افزایش و نرخ بیکاری در سمنان کاهش قابل توجهی یابد.
استان سمنان بیش از 700 هزار نفر جمعیت دارد.
6026/7339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال