دشمن به دنبال تزریق روحیه ناامیدی بین مردم است

سمنان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه مردم سمنان گفت: دشمنان جمهوری اسلامی در همه ادوار سعی در تزریق روحیه ناامیدی در بین مردم داشتند تا با ترویج این راهبرد به اهداف خود نزدیک شوند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود: دشمن با تحمیل ناامیدی در جامعه سعی دارد این امر را جلوه دهد که از نظام و انقلاب ما کاری ساخته نیست اما مردم با انسجام و وحدت همچون همیشه توطئه دشمنان را پاسخ خواهند داد.
وی بیان کرد: مردم ایران هوشیار و صابر هستند روزهای سخت زیادی را پشت‌سر گذاشته و از این بحران نیز عبور خواهند کرد.
وی با اشاره به ضرورت تلاش مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور، تصریح کرد: مسوولان باید به مردم توجه کرده و پاسخگوی نیازهای آنان باشند تا سوء مدیریت‌ها مردم را گله‌مند نکند.
خطیب جمعه سمنان با اشاره به تعیین تکلیف اخلال‌گران بازار سکه و ارز بیان کرد: قوه قضاییه باید هر چه زودتر این افراد و منابعی که حامی آنان بوده و مراکز خرید را شناسایی کنند.
وی تأکید کرد: رهبری در روشن شدن این وضعیت نامه‌ای به ریاست جمهوری نوشتند و مردم پشتیبان قوه قضاییه در روشن شدن این موضوع هستند.
شاهچراغی به ضرورت رعایت حجاب و عفاف در جامعه تاکید و خاطرنشان کرد: در این راه شهدای زیادی جانفشانی کردند و نباید خون آنان پایمال شود.
خطیب جمعه سمنان با اشاره به اینکه مردم از سوء مدیریت‌ها گلایه دارند، گفت: مسوولان باید به مردم توجه کنند تا کی باید این وضعیت از سوی مردم تحمل شود و مدیران ملزم به پاسخگویی هستند.
6026/م13397

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال