ساعت کاری ادارات سمنان تغییر کرد

سمنان- ایرنا- استانداری سمنان در بخشنامه ای ساعت کاری دستگاههای اجرایی این استان را با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی از شانزدهم تیر تا پانزدهم ماه شهریور از ساعت 6:30 تا 13:30 اعلام کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، در این بخشناته فعالیت ادارات استان از روز شنبه تا چهار شنبه از ساعت 6 و 30 تا 13 و 30 دقیقه و روز پنجشنبه از 6 و 30 تا 12 و 30 دقیقه تغییر خواهد کرد.
در این بخشنامه آمده است: ساعات کاری بانکها و مراکز خدماتی، درمانی و اورژانسی، تابع شرایط خاص خود است.
این بخشنامه براساس مصوبه هیات وزیران با موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاههای دولتی، ادارات، بانک ها، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی و به تاکید سیدشهاب الدین چاوشی استاندار سمنان مبنی بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی و ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی صادر شد.
در این بخشنامه ضمن تاکید بر صرفه جویی در مصرف انرژی در تمام بخش های اجرایی و ادارات استان توصیه شده است در ساعات پایانی وقت اداری همه تاسیسات سرمایشی از مدار خارج شود.
استان سمنان با بیش از 702 هزار نفر جمعیت، بیش از 368 هزار مشترک برق دارد که 77 درصد مشترکان خانگی هستند، بیش از 40 درصد برق استان در بخش صنعت و بیش از 20 درصد در بخش کشاورزی صرف تولید می شود.
6103/6026

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال