سمنانی ها از تیم ملی فوتبال ایران قدردانی کردند

سمنان - ایرنا - شماری از شهروندان سمنانی پس از تساوی یک یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه با حضور در خیابانهای مرکزی شهرهای این استان قدردانی کردند.

به گزارش ایرنا، این دیدار سومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در دور مقدماتی جام جهانی روسیه بود که بازیکنان با ارایه بازی جوانمردانه مقابل حریف قدر خود خوش درخشیدند و توانستند این مسابقه جذاب را با تساوی یک یک خاتمه دهند.
علاقه‌مندان ورزشدوست به ویژه در مرکز استان به پاس تلاش و همت بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در میدان سعدی و بلوار قایم با به صدادرآوردن بوق خودروهایشان رضایت خود را از عملکرد این تیم ابراز داشتند.
برخی از میادین و خیابان های مرکزی شهر سمنان به دنبال حضور انبوه هواداران تیم ملی فوتبال ترافیک شدیدی ایجاد شد و نیروهای پلیس خودروها را هدایت کردند.
ایران در جام جهانی 2018 روسیه ایران با سه تیم مراکش، پرتغال و اسپانیا هم‌گروه است، ایران در دیدار نخست این رقابتها مراکش را شکست داد و در دیدار دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم اسپانیا شد و دوشنبه شب با تساوی یک یک مقابل تیم پرتغال به عنوان تیم سومی این گروه قرار گرفت و از ادامه حضور در جام جهانی بازماند.
6103/6026

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال