سمنان سالن اختصاصی وزنه‌برداری ندارد

سمنان- ایرنا- رییس هیأت وزنه‌برداری استان سمنان گفت: ساخت سالن اختصاصی وزنه برداری در مرکز استان برای مدال آوری در مسابقات ملی و بین المللی در این رشته ورزشی ضروری است.

اسماعیل باقری روز شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا، افزود: در زمان حاضر مکانی برای فعالیت ورزشکاران این هیأت مجهز شده اما وجود سالن تخصصی وزنه برداری در مرکز استان یک نیاز اساسی است و با رایزنی‌های صورت گرفته، با ایجاد تالار وزنه‌برداری در مرکز استان موافقت شده است.
وی با بیان این که، فراهم شدن زیرساخت‌ها و تامین امکانات مکانی و فضا در توسعه رشته‌های ورزشی موثر است،اظهارداشت: اداره کل ورزش و جوانان استان در حد توان خود برای پیشبرد اهداف هیات ‌های ورزشی در کنار آنان است و برای این مهم تلاش می‌کند.
رییس هیأت وزنه‌برداری استان سمنان به اعزام و مدال‌آوری ورزشکاران این هیأت در مسابقات کشوری در یکسال اخیر اشاره کرد وگفت: تیم‌های جوانان ، بزرگسالان و نوجوانان به مسابقات کشوری وزنه‌برداری اعزام شدند و مقام پنجم و هشتم کشوری در رده جوانان و مقام سوم در رده پیشکسوتان، نتیجه این رقابت‌ها بوده است.
باقری برنامه‌ریزی برای آموزش به جوانان و نوجوانان را از مهم‌ترین برنامه‌های هیأت برشمرد.
در استان سمنان بیش از 50 ورز شکار سازمان‌یافته در هیات وزنه‌برداری فعالند و تعداد بانوان فعال در این رشته ورزشی در استان نیز هشت نفر است .
استان سمنان بیش از 30 هزار ورزشکار سازمان‌یافته دارد .
6026/م.ع

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال