آیین نمازجمعه شهرهای سمنان برگزار شد

سمنان- ایرنا- آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه شهرستان های استان سمنان با حضور آحاد مردم متدین منطقه برگزار شد.

** ایران جلوی متجاوزان خارجی و داخلی ایستادگی می کند
دامغان - ایرنا - امام جمعه دامغان گفت: ایران اسلامی با حفظ اقتدار خود در منطقه، جلوی تجاوزگران داخلی و خارجی ایستادگی می کند.
حجت الاسلام سیدمحمد حسینیان در نمازجمعه این هفته دامغان افزود : ایران با وحدت، همدلی و اقتدار خود در برابر تجاوزگران ایستادگی کرده و اجازه جولان به هیچ تجاوزگر داخلی و خارجی را نخواهد داد.
اوی اضافه کرد : امروز شاهدیم که آمریکا و اسرائیل جنایتکار با همکاری آل سعود در کشورهای اسلامی منطقه آشوب ایجاد کرده و به دنبال ایجاد ناامنی در کشورهای اسلامی هستند.
وی خاطرنشان کرد : ایران امروز الگوی حکومت اسلامی در جهان است که به همین منظور دولت و ملت باید تلاش کنند و در کنار هم از این حکومت حمایت کنند.
امام جمعه دامغان به نوسانات ارزی در ایران اشاره و اضافه کرد : دولت باید در تثبیت نرخ ارز تلاش کند تا دشمنان نتوانند با سوء استفاده از این موقعیت ، به کشور ما ضربه ای وارد کنند.
وی به 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: ارتش با وجود دلیرمردان و سربازان رشید خود، همواره اقتدار، وحدت، اتحاد و حاکمیت را به نمایش گذاشته و پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
9856/6026/
**حمایت از مصوبه دولت برای ساماندهی ارز ضروری است
شاهرود- ایرنا – امام جمعه شاهرود گفت: همه دستگاه های اجرایی و مردم از مصوبه دولت برای ساماندهی ارز حمایت کنند تا ثبات اقتصادی کشور مستحکم شود.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در مسجد مدرسه قلعه این شهر ، افزود: نوسانات ارز و شدت آن به برخی از مردم که نیاز شدید به کالاهای خارجی دارند، خسارت وارد می کند.
وی اظهارداشت : برای کشور مقتدری مانند ایران شایسته نیست که دخالت های خارجی یا برخی افراد در داخل بتوانند این مشکلات را برای اقتصاد کشور درست کنند.
امینی به ساماندهی شبکه های اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: دشمنان از این شبکه ها بیشترین استفاده را کرده و خسارت هایی را به کشور وارد کرده اند، بنابراین برای حفظ حریم خصوصی مردم و نیز امنیت کشور باید از پیام رسان های داخلی حمایت شود.
امام جمعه شاهرود حمله رژیم صهیونیستی به پایگاه سوریه و شهادت جمعی از مستشاران ایران را یادآور شد و گفت: دشمنان پس از هر موفقیتی که مقاومت در منطقه بدست می آورند، چنین کارهایی را به خاطر عصبانیت انجام می دهند.
وی به روز ارتش هم اشاره کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در همه صحنه های نظامی و امنیتی حضور فعال داشته و با ادای بیش از 48 هزار شهید از نظام و مردم ایران حمایت کرده است.
6701/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال