تیم سمنان، قهرمان رقابت های کیک بوکسینگ کشور

شاهرود- ایرنا- مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم کومیته رشته کیک بوکسینگ W.A.K.F جمهوری اسلامی ایران جمعه شب با قهرمانی تیم استان سمنان در سالن ورزشی ولی عصر(عج) شاهرود پایان یافت.

مسوول سبک کیک بوکسینگ W.A.K.F جمهوری اسلامی ایران، در گفت وگو با ایرنا افزود : این رقابت ها با حضور 160 ورزشکار در قالب 13 تیم،به مدت سه روز در این شهرستان برگزار شد.
محمد رمضانی گفت : تیم های مازندران و اردبیل به ترتیب دوم و سوم شدند وجام اخلاق به تیم خراسان شمالی اهدا شد.
وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در چهار رده نونهالان هنرهای فردی، نوجوانان لایت کنتاکت، جوانان و بزرگسالان لوکیک اظهارداشت : در مجموع 120 مدال طلا، نقره و برنز به ورزشکاران برتر این رشته اهدا شد.
دبیر شورای عالی کمیته داوران فدراسیون ورزش های رزمی با اشاره به اینکه افراد منتخب در این رقابت ها به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند ، افزود: برگزاری جام خزر و چندین دوره مربیگری و داوری در استان ها از جمله برنامه های این کمیته در سال آینده است.
رمضانی اضافه کر د: چهارم اسفند ماه یک دوره آزمون مربیگری داوری درجه های یک تا چهار دان فنی در استان مازندران برگزار می شود.
2 تیم الف و ب از استان سمنان، 2 تیم از استان مازندران و همچنین تیم های گیلان، اردبیل، خراسان های شمالی و جنوبی، نیشابور، تهران، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و گلستان در این رقابت ها شرکت کردند.
7358/6167 خبرنگار: سروش مولانا **** انتشار دهنده : محسن شاکری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال