امام جمعه سمنان:

وحدت مردم و مسوولان رمز پایداری انقلاب اسلامی است

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت : وحدت مردم و مسوولان و پیروی از منویات رهبری رمز پایداری انقلاب اسلامی است.

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : شناسنامه ایران اسلامی در جهان، وحدت بین مردم و مسوولان است و باید این اتحاد و اقتدار در هر شرایطی حفظ شود.
وی اظهار داشت : مردم در تمامی صحنه های حساس انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته، پشت نظام و رهبری ایستاده اند و از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی دفاع کرده اند و ضروری است این نعمت بزرگ الهی را قدر بدانیم.
وی خاطرنشان کرد : در این شرایط حساس که رییس جمهوری آمریکا ، علیه ایران اسلامی برنامه های تهدید آمیزی را طراحی می کنند باید وحدت در میان مردم و مسوولان بیش از پیش نمایان باشد‌.
آیت الله شاهچراغی اضافه کرد : توجه و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب همواره باید مورد توجه مردم و مسوولان قرار گیرد و با تمام قوا در سایه قرآن و ائمه اطهار (ع) از موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرد.
امام جمعه سمنان ادامه داد : اختلاف نظرها و نقدهای منصفانه در بسیاری از کارها زمینه رشد و بالندگی را فراهم و انتقادهای سازنده ،کشور را به آرمان های واقعی خود نزدیک می کند.
وی تصریح کرد : گروهی از جریان های سیاسی همواره در ادوار مختلف انقلاب اسلامی، آهنگ تفرقه و اختلاف نظر در کشور سر می دادند که اشتباه است زیرا تخریب دولتمردان، برای هیچ حزبی در کشور منفعتی ندارد.
آیت الله شاهچراغی بیان داشت : باید به مسوولانی که با نیتی خالص برای سربلندی ایران عزیز اسلامی تلاش می کنند خداقوتی گفت و نباید نگاه های غرض آمیز به بسیاری از مسایل جزیی داشت.
استان سمنان بیش از 700 هزار نفر جمعیت دارد.
7339/6026
*خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد **انتشار دهنده : جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال