امام جمعه موقت سمنان:

مسلمانان با وحدت و همدلی اسیر زورگوییهای استکبار نخواهند شد

سمنان - ایرنا - امام جمعه موقت سمنان گفت : نیروهای مردمی ایران، سوریه و عراق با شکست داعش نشان دادند که مسلمانان با وحدت و همدلی دیگر اسیر استکبار و زورگویی های آن ها نخواهند شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر عبدوس در نمازجمعه این هفته سمنان افزود : این جوانان بسیجی با همت خود توانستند داعشی که قصد حکومت بر منطقه را داشتند و حتی خواستند اهداف آمریکا و اذنابش را محقق کنند ، شکست دهند.
وی اظهارداشت : در این رویداد منطقه دنیا با چشم خود دید که اراده و برنامه ریزی خدا، توطئه های دشمنان را شکست داده است.
وی خاطرنشان کرد : دولت های اسلامی با انسجام بیشتر در سراسر دنیا عزت و پیروزی برای همه ملت های جهان را فراهم ساخته و در آینده شاهد یک خاورمیانه که در اختیار ائتلاف اسلام ناب محمدی باشد را شاهد باشیم.
وی در بخش دیگری با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج یادآور شد : امروز مردم و بسیج هماهنگ و همراه شوند و نیروهای مردمی و دولت ها با وحدت بیشتر ، بسیج را به عنوان الگویی به جهان معرفی کنند.
امام جمعه موقت سمنان با تاکید بر هوشیاری بیشتر ملت و مسوولان در شرایط کنونی بیان داشت : دشمن از همه جهات هجوم خود را تشدید کرده تا نظام جمهوری اسلامی را ضعیف نشان دهد اما حرکت جوانان امروز و نیروهای مردمی با گذشت 38 سال از انقلاب، نقشه ها و توطئه های آن ها را شکست داده اشت.
عبدوس با بیان این که برخی ها تحلیل درستی از مسایل روز کشور ندارند، تصریح کرد : اشکالاتی در برخی مسائل وجود دارد اما اندک است و اینها را نمی توان نشانه ضعف نظام دانست.
وی تقوا، توکل و ایمان واقعی را سه عنصر مهم زندگی برشمرد و گفت : مجری اراده خدا، انسان است و حرکت انسان در مدار حق باعث سربلندی و عزت او خواهد شد.
وی در بخش دیگری به سالروز هفتم آذر اشاره و اضافه کرد : یاد و خاطره دریادار شهید همتی و نیروی دریایی ارتش که بعد از گذشت 67 روز از جنگ تحمیلی، ضربه ای محکم به نیروی متجاوز بعثی وارد کردند ، گرامی می داریم.
6026
خبرنگار: سارا خدادادی **انتشار: جانعلی فتحی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال