امام جمعه میامی : وحدت ازبرکات نظام جمهوری اسلامی ایران است

میامی-ایرنا- امام جمعه میامی با بیان این که وحدت ازبرکات نظام جمهوری اسلامی ایران است ، گفت: ملت ایران با وحدت وهمدلی درراه اعتلای اسلام و نظام جمهوری اسلامی گام برمی دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت افزود: ملت های مسلمان باید با وحدت و پیروی از قرآن و سیره اهلبیت (ع) اجازه نفوذ به دشمنان ندهند.
وی گفت: نفوذ و ایجاد تفرقه ازاهداف دشمنان نظام است تا ملت های مسلمان را به جان هم بیاندازند.
خطیب جمعه میامی باتاکید بر خدمت بی منت به مردم تصریح کرد: مسئولان وکارگزاران نظام به دنبال اختلافات سلیقه ای نباشند و برای خدمت به مردم گام بردارند .
وی با اشاره به 16 آذرماه روز دانشجو ادامه داد: دانشجویان جهادعلمی ، آرمان گرایی و بصیرت را دربرنامه های آموزشی خود لحاظ نمایند.
امام جمعه میامی به روزمجلس اشاره کرده و گفت: نمایندگان و دیگر مسئولان باید با انگیزه خدمت به همه مردم ایران تلاش کنند .
صفایی پور حل مشکلات معیشتی مردم را خواستار شد و افزود: باید برای رفع بیکاری ،اشتغال و ازدواج جوانان برنامه ریزی اصولی شود .
وی قانون اساسی را از ثمرات نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: رعایت قانون اساسی و دیگر قوانین برای حل مشکلات کشور ضروری است .
امام جمعه میامی با تشکر از مسئولان استان سمنان و شهرستان میامی درخدمت گزاری به مردم ، ادامه داد: مسوولان باید انتقادپذیر بوده و از حاشیه سازی پرهیز کنند.
7357/6167خبرنگار : علی آقایی ** انتشار دهنده: محسن شاکری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال