هفت حادثه رانندگی در شرق سمنان 2کشته و 24 مصدوم برجا گذاشت

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت : روز جمعه هفت حادثه رانندگی در جاده های برون و درون شهری شرق استان سمنان روی داد که 2 تن کشته و 24 تن دیگر مصدوم شدند .

ناصر سلمانپور جمعه شب در گفت وگو با ایرنا افزود : ساعت 19 و 40 دقیقه یک دستگاه خودروی پاترول با کامیون حامل سوخت در جاده طرود پنج کیلومتر بعد از قلعه نو خالصه تصادف کردند که این حادثه 2 کشته و 2 مصدوم داشت .
وی ادامه داد: ساعت 16 و 15 دقیقه هم در جاده سراسری تهران - مشهد سه کیلومتر مانده به روستای عباس آباد یک دستگاه سمند واژگون شدکه سه تن مصدوم شدند.
سلمانپور گفت: ساعت 11و 35 دقیقه نیز 10 کیلومتر بعد از میامی به سمت شاهرود یک دستگاه خودروی سمند واژگون شده و پنج تن زخمی شدند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در ساعت 7 و 10 دقیقه بامداد هم خبرداد و گفت: در این حادثه نیز یک تن مصدوم شد که به وسیله کارشناسان اورژانس در محل درمان شد.
وی گفت: روز جمعه سه مورد تصادف داخل شهری نیز اتفاق افتاد که 13 تن زخمی شدند.
به گفته سلمانپور مصدومان این حوادث برای ادامه درمان به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود منتقل شدند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی به وسیله یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کنند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در ایام تعطیلات آماده شده است.
راه های شاهرود و میامی به دلیل قرار گرفتن در میانه مسیر تهران- مشهد یکی از پر رفت و آمد ترین محور های مواصلاتی کشور است.
هر ساله حدود 20 میلیون مسافر و زایر حرم مطهر رضوی(ع) از جاده های شاهرود و میامی گذر می کنند.
7358/6167 خبرنگار: سروش مولانا ** انتشاردهنده: محسن شاکری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال