معاون حقوقی ستاد انتخاباتی روحانی حضور گسترده مردم در انتخابات را خواستار شد

سمنان - ایرنا- معاون حقوقی ستاد دکتر حسن روحانی یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی حضور گسترده مردم ایران را در انتخابات خواستار شد.

به گزارش ایرنا، سیدمحمود میرلوحی شامگاه روز شنبه در آیین افتتاح ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در دامغان افزود : بعد از گذشت 3.5 سال به نتیجه رسیدن برجام و به رسمیت شناساندن حقوق هسته ای ملت ایران به دنیا و رفع تحریم ها را شاهدیم که چرخه اقتصادی کشور را به حرکت درآورده است.
وی اظهارداشت : در دولت دهم کشتی های نفت کشور که در خلیج فارس بی مشتری مانده بود و یا نفت های فروخته شده ای که تبدیل به ارز نشده بود را به همت دولت یازدهم و حمایت ملت اوضاع اقتصادی و صادرات نفت به نتیجه رسید و از رکود خارج شده است.
وی خاطرنشان کرد : در دولت تدبیر و امید تورم 46 درصدی را به 8 هشت درصد رساندیم و باید مواظب باشیم که اگر بار دیگر تلاطم و گرانی ارز در کشور برگردد به همان بحران ها بازخواهیم گشت.
میرلوحی ادامه داد : ما زمانی خودکفایی گندم داشتیم اما با بی توجهی ها به جایی رسیدیم که هفت میلیون تن واردات گندم انجام دادیم و امروز بار دیگر به خودکفایی گندم رسیده ایم.
معاون حقوقی ستاد دکتر روحانی اضافه کرد :70 درصد واحدهای صنعتی در زمان تحویل دولت به آقای روحانی دچار تعطیلی بود و امروز پس از گذشت نزدیک به چهار سال دوباره این حیات صنعت به کشور بازگشت.
میرلوحی ادامه داد : صنعت ورشکسته، بیکاری سه میلیون جوان ، وضع خراب کشاورزی از جمله مشکلاتی بود که دولت یازدهم در آغاز کار با آن روبرو بود و امروز این مشکلات حل شده است.
وی تصریح کرد : باید توجه کنیم که ما در میانه راه هستیم و باید با صبر و اعتماد به دولت اعتدال ، ترقی روز افزون را در کشور شاهد باشیم.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت برگزار می شود.
6026/
خبرنگار: میثم اسماعیلی **انتشار دهنده: جانعلی فتحی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال