آیین تشییع شهید مدافع حرم حسینعلی محمدی در سمنان برگزار شد

سمنان-ایرنا- پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم حسینعلی محمدی روز جمعه پس از اقامه نمازجمعه با حضور پرشور مردم ، مسئولان، خانواده معظم شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی سمنان تشییع و در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) این شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش ایرنا، آئین تشییع پیکر مطهر این شهید با حضور شماری از مسئولان و مردم شهید پرور سمنان از مصلی به سمت میدان استاندارد و ابتدای خیابان آستانه سمنان برگزار و در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان به خاک سپرده شد.
آیین وداع با پیکر این شهید والا مقام پنجشنبه شب با حضور مردم شهیدپرور سمنان در گلزار شهدای امام زاده یحیی بن موسی الکاظم (ع) این شهر انجام شد.
مردم مؤمن و ولایتمدار شهر سمنان با حضور پرشور خود در گلزار شهدای این شهر با پیکر پاک این شهید مدافع حرم آل الله وداع کردند.
تشییع کنندگان این شهید، در سوگ شهادت این شهید والامقام مدافع حرم و سرور و سالار شهیدان عزاداری کرده و بر سر و سینه زدند.
به گزارش ایرنا، به همین مناسبت مجلسی امروز جمعه پس از نماز مغرب و عشا در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) برگزار خواهد شد.
آیین سوم و هفتم شهید حسینعلی محمدی روز دوشنبه پنجم مهر ماه از ساعت 16 تا 17:30 در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار می شود.
شهید حسینعلی محمدی در دفاع از حرم حضرت زینب (س) به دست نیروهای تکفیری صهیونیستی در حومه حلب سوریه به شهادت رسید.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان( ایرنا)، شهادت این شهید را به محضر امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و خانواده معظم شهید و عموم مردم استان سمنان تسلیت می گوید.
7470/6026/
خبرنگار: علیرضا عربی انتشار دهنده : جانعلی فتحی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال