امام جمعه شاهرود : اقتدار نظام ناشی از حضور مردم در صحنه ها است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت : اقتدار ایران اسلامی همیشه نشات گرفته از این حضور مردم بوده است.

حجت الاسلام ˈمحمود ترابی ˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود با بیان اینکه دولت باید با اقتدار از حقوق ملت ایران در روند مذاکرات دفاع کند ، گفت : تلخی برخی صحبت های غرب در کام مردم ما مانده و در کام مسوولین نیز باید بماند و لازم است مسوولین پاسخ روشنی به اینگونه صحبت ها به مردم بدهند.
امام جمعه شاهرود در بخش دیگری از سخنانش بدون اشاره به نام شرکت و موسسه به برخی از شرکت های خصوصی که در حوزه معدن در شاهرود فعالیت می کنند افزود : در بحث پرداخت حقوق برخی از شرکت های این حوزه ،وضعیت نابسامانی بوجود آمده و کارگران این شرکت ها چند ماهی است حقوق خود را دریافت نکرده اند.
ترابی از مسوولین ذیربط خواست با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده های این قشر برای حل این موضوع اقدام لازم را انجام دهند.
امام جمعه شاهرود خاطر نشان کرد : همه باید در گره گشایی امور مردم تلاش کنیم و در این جهت ،نیاز فرد قبل از اظهار عجز و ناتوانی ،باید برآورده شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به چهلمین سالگرد دانشگاه شاهرود اشاره کرد و گفت : رشد هر منطقه در گرو رشد عملی است و نقش دانشگاهها در رشد و توسعه ،همواره باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا به همین مناسبت رییس دانشگاه شاهرود در نماز جمعه این هفته گزارشی از این دانشگاه ارایه کرد.ک/2
1496/608

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال