بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در نوروز آماده ارائه خدمات است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: ادارات، دفاتر پیشخوان دولت و تمام بیمارستان ها در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه شدگان بیمه سلامت این استان هستند.

به گزارش ایرنا دکتر محمد صفدری روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اداره کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان با رویکرد مشتری مداری و دانش محوری در راستای کاهش مخاطرات مالی و هزینه‌ های درمانی و افزایش کیفیت خدمات تلاش کرده تا بهترین خدمات را به بیمه شدگان خود ارائه دهد.
وی ادامه داد: امسال بیش از هزار و 200 میلیارد تومان برای بیمه شدگان بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در بخش خصوصی و دولتی هزینه شده است.
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: این بیمه برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان با تمام موسسات، داروخانه ها و پزشکان قرارداد امضا کرده است.
وی بیان کرد: ادارات بیمه سلامت، دفاتر پیشخوان دولت و بیمارستان های دولتی و خصوصی سیستان و بلوچستان از 29 اسفند تا 19 فروردین ماه سال آینده آماده ارائه خدمات به افراد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
صفدری افزود: تمام خدمات به صورت الکترونیکی به بیمه شدگان ارائه خواهد شد.
وی بیان کرد: در بیمارستان های سیستان و بلوچستان پرونده کاغذی جایگزین پرونده های الکترونیک خواهد شد که از این طریق سالیانه بیش از 230 میلیارد تومان هزینه در زمینه صدور دفترچه و پرونده کاغذی صرفه جویی خواهد شد.
به گزارش ایرنا بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر در سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
7316**3213

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال